Судова практика

Судова практика та медіація

Адвокат надає повний спектр юридичних послуг для фізичних та юридичних осіб

Адвокат Бачіашвілі Марина Омаровна

Маючи роки практики за плечима, успішно здійснює представництво в суді інтересів фізичних і юридичних осіб. Адвокат готова професійно відстояти Ваші права в загальних, господарських та адміністративних судах всіх інстанцій, а також в третейських судах у спорах з фізичними особами, суб'єктами господарювання та державними органами.

Адвокат сприяє вирішенню конфлікту на будь-якій стадії: від стадії до судових переговорів до представництва в суді і виконання судового рішення. Адвокат має величезний досвід представництва інтересів в судах міста Харкова та області, а також судах інших регіонів України.

Для кожного клієнта адвокатом розробляється певна стратегія, правова позиція, найбільш вигідна в конкретній ситуації. Адвокат прагне не тільки виграти справу в суді, але і забезпечити його реальне виконання, а тому до подачі позову або заперечення ви безкоштовно отримаєте професійну оцінку перспективності вашої справи, а також можливості виконання судового рішення.

Портфоліо

Рішення Московського районного суду м.Харкова суду про визнання особи безвісно відсутньою за участю адвоката.


Адвокат Бачіашвілі М.О представляла інтереси заявника, якому для оформлення спадщини було необхідно визнати родича по першій черзі безвісно відсутнім. Заява задоволено, особа в судовому порядку визнана безвісно відсутньою. Рішення суду набрало законної сили.

Рішення Чугуївського районного суду м.Харкова суду про поділ спільно нажитого майна подружжя за участю адвоката.


Адвокат Бачіашвілі М.О. представляла інтереси позивача, від імені якого Адвокат зверталася з позовом до суду. Суд задовольнив позов у ​​повному обсязі: визнав спільно нажитим майном квартиру подружжя і визнав за позивачем 1/2 частина квартири. Відповідач оскаржив рішення в Апеляційний суд Харківської області, дане рішення суду першої інстанції залишено без змін, рішення набрало законної сили.

Рішення Харківського районного суду Харківської області щодо перегляду (зменшення) розміру аліментів.


Адвокат Бачіашвілі М.О. представляла інтереси відповідача. У слідстві правильної правової позиції і аргументованого заперечення на позов, позовні вимоги позивача про зменшення розміру аліментів не були задоволені, суд відмовив у задоволенні позовних вимог. Клієнтка адвоката Бачіашвілі М.О. зберегла за собою колишній розмір аліментів.
Рішення набрало законної сили.

Рішення Харківського районного суду про встановлення додаткового строку для прийняття спадщини.


Адвокат Бачіашвілі М.О. в інтересах клієнта звернулася до суду з позовом про встановлення додаткового строку для прийняття спадщини. Судом позов задоволено в повному обсязі, позивачу визначено додатковий термін для подачі заяви про прийняття спадщини – 2 місяці з дати набрання рішенням законної сили. Клієнт адвоката Бачіашвілі М.О. зміг оформити спадщину в законному порядку.

Контактна інформація

Адвокатський кабінет знаходиться за адресою:

м. Харьков, вул. Полтавський Шлях, 8

Телефони:

МТС (095) 26-26-714
KyivStar (068) 395-85-60
Городской (057) 780-09-72

Ел. почта:

advocate1126@i.ua

У робочі дні адвокат Бачіашвілі М.О. завжди знаходиться на зв'язку: телефон, електронна пошта. У неділю і свята воліє відпочити від роботи. Але якщо потрібна термінова юридична допомога - телефонуйте!

Залишити заявку на консультацію - ми з вами зв'яжемося!