Представництво інтересів в суді це лише невелика складова частина судової практики. Перед тим як взяти участь в судовому засіданні адвокат уважно вивчає матеріали справи, проводять роботу з підготовки необхідних доказів або документів на спростування висунутих проти клієнта вимог. Формуванню правової позиції завжди передує вивчення практики судового органу або конкретного судді в аналогічних справах. Це дозволяє отримати певний психологічний розташування судді під час представництва інтересів в судовому засіданні.

В окремих категоріях справ представництво інтересів в суді має здійснюватися адвокатом.
Прикладом тому може бути представництво в господарському суді. Участь адвоката в судовому засідання забезпечує клієнтові гарантію відшкодування всіх витрат на послуги адвоката. Практика показує, що в господарських судах Харкова судді повністю задовольняють вимоги по відшкодуванню послуг адвоката. Цьому сприяє роз’яснення Пленуму Вищого господарського суду України “ Про деякі питання практики застосування розділу VI Господарського процесуального кодексу України

Іноді судовий розгляд є необхідністю незалежно від його результату. Відповідно до Податкового кодексу України компанія може збільшити свої витрати на суму, яку вона оскаржить у судовому порядку. Якщо не звернеться до суду з вимогою до боржника компанія повинна буде заплатити податок з суми заборгованості, незалежно від того, чи отримала вона оплату (товари, роботи або послуги) чи ні. Звернення до суду можна назвати вимушеним кроком незалежно від перспективи повернення боргу.

Контактна інформація

Адвокатський кабінет знаходиться за адресою:

м. Харьков, вул. Полтавський Шлях, 8

Телефони:

МТС (095) 26-26-714
KyivStar (068) 395-85-60
Городской (057) 780-09-72

Ел. почта:

advocate1126@i.ua

У робочі дні адвокат Бачіашвілі М.О. завжди знаходиться на зв'язку: телефон, електронна пошта. У неділю і свята воліє відпочити від роботи. Але якщо потрібна термінова юридична допомога - телефонуйте!

Залишити заявку на консультацію - ми з вами зв'яжемося!